Bal karnawałowy

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia oraz pośpiewania.
Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, królewny, pszczółki, motylki, biedroneczki, policjanci, strażacy, spirdemani, a także inne postacie z kreskówek i bajek dla dzieci opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym, który w czwartek 9 stycznia przygotowali dla nich nauczyciele. Dzieci tańczyły nie tylko twista, rock and rolla, sambę ale również dziecięce przeboje świetnie się przy tym bawiąc. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni udali się na przerwę z poczęstunkiem.
Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.