Galeria wydarzeń

Rok 2020/21

Wizyta Mikołaja

       W dniu 07.12. nasze przedszkole po raz kolejny odwiedził św. Mikołaj, wraz z ogromnym workiem prezentów. Nie obyło się bez wielu chwil radości i uśmiechu, a każdy prezent został bardzo szybko rozpakowany. 

Rok 2019/20

 W dniu 03.02. 2020 roku nasze przedszkole po raz kolejny odwiedziła Pani Marta Wróbel i poprowadziła z dziećmi ,,Żywą lekcję przyrody". Bohaterem był wąż o imieniu Długi.

Dzieci miały możliwość z bliska obejrzeć i dotknąć węża zbożowego. Pani Marta w bardzo ciekawy sposób opowiadała o swoim podopiecznym, zapoznała dzieci ze sposobem odżywiania węży, poruszania się i trybem życia. Dzieci miały również możliwość zadawania pytań. Po zajęciach dzieci z niecierpliwością czekały na moment, kiedy będą mogły zrobić sobie zdjęcie z Długim. ,,Żywa lekcja przyrody" pozwoliła im zdobyć wiele ciekawych informacji, pogłębiać wiedzę przyrodniczą i ,,oswoić nieznane". Z niecierpliwością czekamy na kolejne odwiedziny Pani Marty i któregoś z jej ulubieńców.

 Lekcję religii z dziećmi w roku szkolnym 2019/2020 prowadzi Ks. Robert Włosek

  Dzieci z grupy III w dniu 30.01.2020 r. zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanym programie artystycznym wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane upominki. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu, dużo zdrowia i długich lat życia w towarzystwie swoich ukochanych wnucząt.

W naszym przedszkolu także odbył się taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia oraz pośpiewania.
Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, królewny, pszczółki, motylki, biedroneczki, policjanci, strażacy, spirdemani, a także inne postacie z kreskówek i bajek dla dzieci opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym, który w czwartek 9 stycznia przygotowali dla nich nauczyciele. Dzieci tańczyły nie tylko twista, rock and rolla, sambę ale również dziecięce przeboje świetnie się przy tym bawiąc. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni udali się na przerwę z poczęstunkiem.

Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Rok 2019